Hlasování

Po odeslání vám na zadaný e-mail přijde zpráva, kterou je pro započítání hlasu nutné potvrdit.

Zavřít hlasování
 
Stážujeme.cz - zpět na hlavní stranu Evropská komise
Jaké zkušenosti s pracovní stáží mají ostatní? Jak můžu získat praktickou stáž Erasmus+? Chci se zapojit do soutěže o eurovíkend!
 

Oznámkuj svou fakultu!

Jsi absolventem pracovní či studijní stáže v rámci programu Erasmus+ anebo na jedné z nich právě jsi? Pomohla ti tvoje fakulta bezproblémově zažádat o stáž nebo sis musel všechno vyřídit sám? Jak bys stáž na fakultě ohodnotil ty? Oznámkuj svou fakultu a pomoz tak zlepšit podmínky pro budoucí stážisty!


Vyplnění osobních údajů je potřebné z důvodu předcházení hlasování z falešných účtů a jiného nepoctivého jednání. Hlasování je anonymní., S poskytnutými osobními údaji bude nakládáno dle českého zákona a budou sloužit pouze k případnému ověření hlasujícího. Hlasování je považováno za dokončené až po kliknutí na odkaz v emailu.

Anketa Oznámkuj svou fakultu! vznikla letos v rámci třetího ročníku projektu Stážujeme.cz pod záštitou Zastoupení Evropské komise v České republice. Jeho cílem je poskytnout relevantní zpětnou vazbu fakultám, které ročně vysílají stovky studentů na zahraniční stáže, ať už pracovní nebo studijní. Bohužel ne vždy se studijní oddělení na fakultách žádostem o stáže věnují s potřebným nasazením. Vystav své fakultě vysvědčení a pomoz zlepšit podmínky pro mladší spolužáky, kteří by jednou rádi vyjeli na stáž stejně, jako se to podařilo tobě.

Děkujeme,

tým Stážujeme.cz a tisíce budoucích stážistů

 

Jméno a příjmení:
Telefon:
E-mail:
Vyberte fakultu
Fakulta neustále aktivně rozšiřuje nabídku stáží.
Fakulta poskytuje dostatečné a jasné informace pro podávání žádosti o stáž i o její náplni.
Fakulta se snaží minimalizovat "papírování" spojené se žádostmi o stáž.
Fakulta poskytuje dostatečně vysoká stipendia.
Fakulta odměňuje absolvování stáže počtem kreditů odpovídajícím její náročnosti.

Kontakt

V případě jakéhokoli dotazu k soutěži nebo pracovním stážím nás můžete kontaktovat na e-mailové adrese info@stazujeme.cz.

Stážujeme.cz na Facebooku

Sledujte nás na našem facebookovém profilu a nenechte si ujít nové soutěžní příspěvky a také rady a zkušenosti současných i bývalých stážistů.


30 let programu Erasmus
Sledujte nás na našem facebookovém profilu a nenechte si ujít nové soutěžní příspěvky a také rady a zkušenosti současných i bývalých stážistů.

(C) Zastoupení Evropské komise v České republice 2017.
Všechna práva vyhrazena