Hlasování

Po odeslání vám na zadaný e-mail přijde zpráva, kterou je pro započítání hlasu nutné potvrdit.

Zavřít hlasování
 
 
 

Podmínky užití

Zastoupení Evropské komise pro Českou republiku (dále jen „majitel portálu“) vám umožňuje prohlížet materiály na tomto webu pouze pro osobní nekomerční použití. Materiály, které se na webu nalézají, nesmíte bez písemného souhlasu majitele portálu žádným způsobem upravovat, reprodukovat nebo veřejně vystavovat, předvádět či šířit nebo jinak používat pro jakýkoli komerční účel.

Materiály na tomto webu jsou chráněny autorským právem a jakékoliv jejich neoprávněné použití může znamenat porušení zákonů o autorských právech, zákonů o ochranných známkách a dalších zákonů.

Vyloučení odpovědnosti

Majitel portálu není v žádném případě odpovědný za přímé, nepřímé, mimořádné nebo jiné následné škody, způsobené použitím těchto webových stránek nebo z tohoto webu odkazujících stránek. Majitel portálu může kdykoliv revidovat tyto podmínky.

Ochrana osobních údajů

Ochrana osobních údajů je zajištěna v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb.

Závěrečné ustanovení

Všechny okolnosti užívání tohoto webu, které nejsou v těchto Podmínkách výslovně uvedeny, se řídí platným právním řádem České republiky.

Sledujte nás na našem facebookovém profilu a nenechte si ujít nové soutěžní příspěvky a také rady a zkušenosti současných i bývalých stážistů.

(C) Zastoupení Evropské komise v České republice 2014.
Všechna práva vyhrazena

Home | O pracovních stážích | Chci se přihlásit na stáž | O programu Erasmus+ | Soutěž #VyhrajEurovíkend | Mapa stránek | Podmínky užití