Hlasování

Po odeslání vám na zadaný e-mail přijde zpráva, kterou je pro započítání hlasu nutné potvrdit.

Zavřít hlasování
 
 
 

PŘEDSTAVUJEME VÍTĚZE SOUTĚŽE #VYHRAJEUROVÍKEND!

Děkujeme všem soutěžícím i těm, kteří svými hlasy soutěžní příspěvky podpořili! Gratulujeme absolutním vítězům uplynulých ročníků soutěže #VyhrajEurovíkend o víkendový pobyt v Evropě dle vlastního výběru.

Za rok 2016 se jím stala Barbora Dvořáková se svým video příspěvkem "Stáž u britského výrobce luxusních automobilů a vozů", který byl zařazen do hlubšího slosování s dalšími šesti výherci jednotlivých kol soutěže.

Nejvíce hlasů od nezávislé odborné poroty získala Daniela Gaiduschová a soutěžní příspěvek „Zamrzlý život na severu“, který nám zaslala v roce 2015. Ve finále se utkala s Barborou Kaprálovou a Ludmilou Miklíkovou.

Absolutním vítězem prvního ročníku soutěže a šťastnou výherkyní poukazu na víkendový pobyt v Evropě se stala Markéta Kozáková se soutěžním příspěvkem "Vilnius je v Litvě". Ve finále se utkala s výhercem prvního kola Petrem Sejkorou.

Podívejte se na rozhovory s výherci uplynulých kol

Kompletní pravidla soutěže si můžete přečíst zde

 

Výsledky soutěže 2016

Výsledky prvního kola
Výsledky druhého kola
Výsledky třetího kola
Výsledky čtvrtého kola
Výsledky pátého kola
Výsledky šestého kola
Výsledky sedmého kola

Výsledky soutěže 2015

Výsledky prvního kola
Výsledky druhého kola
Výsledky třetího kola

Výsledky soutěže 2014

Výsledky prvního kola
Výsledky druhého kola
Sledujte nás na našem facebookovém profilu a nenechte si ujít nové soutěžní příspěvky a také rady a zkušenosti současných i bývalých stážistů.

(C) Zastoupení Evropské komise v České republice 2014.
Všechna práva vyhrazena

Home | O pracovních stážích | Chci se přihlásit na stáž | O programu Erasmus+ | Soutěž #VyhrajEurovíkend | Mapa stránek | Podmínky užití