Hlasování

Po odeslání vám na zadaný e-mail přijde zpráva, kterou je pro započítání hlasu nutné potvrdit.

Zavřít hlasování
 
 
 

Výsledky 1. ročníku soutěže #VyhrajEurovíkend

Výhercem 2. kola naší soutěže a šťastným majitelem nového iPhonu se stala Markéta Kozáková se soutěžním příspěvkem "Vilnius je v Litvě". Ve finále se utkala s výhercem prvního kola Petrem Sejkorou a jeho příspěvkem „Stáž v londýnském Harrow“. V tomto duelu nezávislá odborná porota zvolila za absolutního vítěze Markétu Kozákovou, která vyhrává poukaz na víkendový pobyt v Evropě dle vlastního výběru.

První ročník soutěže, které se mohli zúčastnit absolventi pracovních stáží financovaných ze vzdělávacích programů Evropské unie, je tak u konce. Výhercům gratulujeme a všem zúčastněným děkujeme za nápadité příspěvky!

Rozhovor s výhercem prvního kola si můžete přečíst zde

Soutěž se Stážujeme.cz

Úkolem soutěžících bylo podělit se s ostatními o svůj zážitek z pracovní stáže v zahraničí zaslaného v podobě fotky, videa, textu, audionahrávky nebo jejich kombinace. Soutěž probíhala ve dvou kolech (duben-srpen, září-prosinec). V prvním kole o vítězi iPhonu rozhodla odborná porota, ve druhém už mohli do výběru vítěze zasáhnout online hlasováním také návštěvníci webu Stážujeme.cz.

I v druhém kole o vítězi rozhodla porota, která z deseti příspěvků s nejvíce hlasy vybrala výherce iPhonu. Absolutní vítěz naší soutěže (tedy příspěvek, který porota označila za úplně nejlepší) získal hlavní výhru v podobě víkendového pobytu v Evropě dle vlastního výběru

Hodnocením soutěžních příspěvků v obou dvou kolech se pečlivě věnovala pětičlenná nezávislá porota, složená z následujících členů:

Sledujte nás na našem facebookovém profilu a nenechte si ujít nové soutěžní příspěvky a také rady a zkušenosti současných i bývalých stážistů.

(C) Zastoupení Evropské komise v České republice 2014.
Všechna práva vyhrazena

Home | O pracovních stážích | Chci se přihlásit na stáž | O programu Erasmus+ | Soutěž #VyhrajEurovíkend | Mapa stránek | Podmínky užití