Hlasování

Po odeslání vám na zadaný e-mail přijde zpráva, kterou je pro započítání hlasu nutné potvrdit.

Zavřít hlasování
 
 
 

Výsledky 2. ročníku soutěže #VyhrajEurovíkend

Výherkyní 3. kola naší soutěže a šťastnou majitelkou nového tabletu se stala Barbora Kaprálová a příspěvek "Londýn – tohle město není pro chudý". Ve finále se utkala s výherkyní druhého kola Ludmilou Miklíkovou a jejím příspěvkem "Stáž v Plymouth“ a výherkyní prvního kola Danielou Gaiduschovou se soutěžním příspěvkem "Zamrzlý život na severu". Ve finálovém klání  nezávislá odborná porota zvolila za absolutní vítězku Danielu Gaiduschovou, která vyhrála poukaz na víkendový pobyt v Evropě dle vlastního výběru.

Druhý ročník soutěže, kterého se mohli zúčastnit absolventi pracovních stáží financovaných ze vzdělávacích programů Evropské unie, je tak u konce. Výhercům gratulujeme a všem zúčastněným děkujeme za nápadité příspěvky!

Rozhovor s výherkyní druhého ročníku si můžete přečíst zde

Soutěž se Stážujeme.cz

Úkolem soutěžících bylo podělit se s ostatními o svůj zážitek z pracovní stáže v zahraničí zaslaného v podobě fotky, videa, textu, audionahrávky nebo jejich kombinace. Soutěž probíhala ve třech kolech (leden-duben, duben-červenec, září-listopad).

Ve všech třech kolech mohli do výběru vítěze zasáhnout online hlasováním také návštěvníci webu Stážujeme.cz, kteří vybírali 10 nejlepších příspěvků daného kola. Z těchto příspěvků pak vybrala odborná porota vítěze kola. Absolutní vítěz naší soutěže (tedy příspěvek, který porota označila za úplně nejlepší) získal hlavní výhru v podobě víkendového pobytu v Evropě dle vlastního výběru

Hodnocením soutěžních příspěvků ve všech třech kolech se pečlivě věnovala pětičlenná nezávislá porota, složená z následujících členů:

Sledujte nás na našem facebookovém profilu a nenechte si ujít nové soutěžní příspěvky a také rady a zkušenosti současných i bývalých stážistů.

(C) Zastoupení Evropské komise v České republice 2014.
Všechna práva vyhrazena

Home | O pracovních stážích | Chci se přihlásit na stáž | O programu Erasmus+ | Soutěž #VyhrajEurovíkend | Mapa stránek | Podmínky užití