Hlasování

Po odeslání vám na zadaný e-mail přijde zpráva, kterou je pro započítání hlasu nutné potvrdit.

Zavřít hlasování
 
Stážujeme.cz - zpět na hlavní stranu Evropská komise
Jaké zkušenosti s pracovní stáží mají ostatní? Jak můžu získat praktickou stáž Erasmus+? Chci se zapojit do soutěže o eurovíkend!
 

Výsledky třetího kola 2. ročníku soutěže se Stážujeme.cz

Vítězi 3. kola druhého ročníku soutěže se Stážujeme.cz jsou:

3. kolo druhého ročníku soutěže se Stážujeme.cz bylo ukončeno 1. prosince 2015. Vítěze opět vybírala nezávislá odborná porota ve složení:


Soutěžní příspěvky v 3. kole

Erasmus na Kypru

Erasmus na Kypru / Martina Milisdörferová

Můj největší zážitek? Jednoznačně Erasmus na Kypru! Toto je jeden z nemála zážitků, které jsem získala díky této jedinečné zkušenosti. Na fotce je můj jediný přítel, kterému jsem dokázala rozumět v jeho rodné řeči!! :-D

Počet hlasů: 4


Největší životní zážitek

Největší životní zážitek / Bára Machová

Největší životní zážitek? Co jiného než dlouhá procházka po boku krásného, bílého lvíčka. Lvíci byli dva, jeden byl ochočený, vycvičený lev a druhý divoká lvice. Zážitek neskutečný. Kde že jsem takovou příležitost dostala? Podle mě můžu říct, že to byl ostrov snů, Mautiritius! 

Počet hlasů: 0


Pár francouzských zážitků

Pár francouzských zážitků / Lucie Vopalecká

Po dvou semestrech studia ve Francii jsem si tuto zemi tak zamilovala, že jsem se rozhodla si tu pobyt prodloužit ještě o stáž.  Na internetu jsem hledala vhodné nabídky, bezúspěšně, až jednou, po dvou týdnech intenzivního hledání, když jsem přemýšlela co napsat do vyhledávače, abych měla šanci objevit vhodné nabídky, jsem uspěla. Začala jsem slovy „stáž pro“ a zničehonic se mi objevila nabídka „stáže pro rodilé Čechy ve Francii“. Nejdříve mi to připadalo velmi absurdní, že by mou silnou stránkou ve Francii měl být můj rodný jazyk, ale zkusila jsem na inzerát reagovat a rychlost odpovědi mě naprosto šokovala. Již druhý den jsem měla v hlasové schránce zprávu a do týdne jsem absolvovala pohovor po Skype. Na pohovoru jsem uspěla a za necelý měsíc začalo mé nové 3,5 měsíční dobrodružství ve francouzském městě Grenoblu. 

Počet hlasů: 32


V Portugalsku si každý přijde na své

V Portugalsku si každý přijde na své / Marie Strašíková

Na jaře 2015 jsem se zúčastnila stáže v rámci programu Erasmus+ v městě Coimbra v Portugalsku. Pracovní stáže nabízí zkušenost k nezaplacení, nejen že obohatí náš životopis, ale opravdu získáváme praktické zkušenosti pro budoucí povolání. To je ovšem pouze jen jedna z mnoha výhod, které nám pobyt přináší. Díky novým přátelstvím poznáváme kultury z celého světa a každý den objevujeme nové a nové věci. Ten, kdo se vydá do Portugalska, které vřele doporučuji, si vždycky přijde na své.

Počet hlasů: 114


Krátkodobá stáž s dlouhodobými následky

Krátkodobá stáž s dlouhodobými následky / Blanka Datinská

„Byl jsem cizincem, a přijali jste mě.“ Věta, jež byla napsána na velkém plakátě, vyvěšeném na zdech kostela svatého Michaela ve městě Schwäbisch Hall, které jsem zvolila za místo, kam se na 2 měsíce rozjedu získat pracovní i životní zkušenosti. Věta, kterou jsem četla hned první den při první procházce, věta, která ke mně promlouvala každý den při cestě do Goethe Institutu, a zároveň věta, která se postupně proměnila v realitu.

Počet hlasů: 92


Londýn - tohle město není pro chudý

Londýn - tohle město není pro chudý / Barbora Kaprálová

Jestli je New York městem, které nespí, pak Londýn je městem, ve kterém nespíte Vy. Tato metropole na Temži Vám totiž nabídne tolik příležitostí a tolik úžasných krás, že nebudete věřit, že to všechno není jenom sen u zubaře po silnější anestezii. Na druhou stranu toho po Vás ale Londýn zase bude hodně chtít, tady se prostě pracuje akčněji, dojíždí déle a platí víc. 

Počet hlasů: 68

Kontakt

V případě jakéhokoli dotazu k soutěži nebo pracovním stážím nás můžete kontaktovat na e-mailové adrese info@stazujeme.cz.

Stážujeme.cz na Facebooku

Sledujte nás na našem facebookovém profilu a nenechte si ujít nové soutěžní příspěvky a také rady a zkušenosti současných i bývalých stážistů.


30 let programu Erasmus
Sledujte nás na našem facebookovém profilu a nenechte si ujít nové soutěžní příspěvky a také rady a zkušenosti současných i bývalých stážistů.

(C) Zastoupení Evropské komise v České republice 2017.
Všechna práva vyhrazena